Jak wybrać męski portfel skórzany?

Udostępnij:

Mężczyźni często mają tendencję do łączenia stylów. Niestety, bywa i tak, że robią to co najmniej nieumiejętnie. Niejednokrotnie możemy obserwować panów, którzy mogą się pochwalić designerskim zegarkiem, imponującym krawatem z jedwabiu i starannie dopasowanymi spinkami do mankietów, pozytywne wrażenie niweluje jednak portfel na rzep, który sprawia wrażenie rozwiązania przypadkowego, pochodzącego z innej epoki i pasującego do całkiem innego zestawienia. Jeśli więc męski wizerunek ma być spójny – a tego oczekuje się coraz częściej – nie można zapominać o tym, że portfel jest jego ważnym elementem.

Męska galanteria skórzana

Powinien być eleganckim, a jednocześnie funkcjonalnym dodatkiem, warto przy tym zauważyć, że taki portfel wcale nie musi być drogi, choć wielu panów właśnie tego obawia się najbardziej. Gdy zastanawiamy się nad tym, jak kształtować osobisty wizerunek, nie możemy nie zgodzić się z tym, że to właśnie spójność jest jego cechą o kluczowym znaczeniu. Nawet drobne szczegóły naszego życia powinny informować o tym, kim jesteśmy, a jeśli zależy nam na tym, aby otoczenie definiowało nas jako osobę poważną, nie możemy pozwolić sobie na to, aby stałym elementem naszego stroju był portfel, o którym wiadomo, że lata świetności już dawno ma za sobą. Co ciekawe, dbałość o spójność wizerunkową jest ważna nie tylko w biznesie, ale i w relacjach damsko-męskich.

Kobiety zwracają uwagę na detale, a portfel na rzep wyciągnięty podczas kolacji w restauracji z pewnością żadnej nie zachwyci. Wybór idealnego portfela nie musi być trudny, choć warto pamiętać o tym, że jego strona estetyczna i praktyczna są jednakowo ważne. Warto więc wcześniej zastanowić się nad tym, ile gotówki nosimy na co dzień i czy wolimy mieć wszystko przy sobie, czy też przed każdym wyjściem uzupełniamy portfel o te akcesoria, które w danym momencie okażą się najbardziej przydatne. Nie można zapominać i o tym, że portfel nosi się w przynajmniej kilku miejscach, a tym samym jego wielkość również ma znaczenie. Jeśli zatem wiemy, jakie są nasze oczekiwania i jakie cechy powinny charakteryzować portfel w pierwszej kolejności, możemy zastanowić się nad jego wyglądem mając na uwadze to, że również to zadanie nie będzie proste Najlepszym wyborem od dziesięcioleci wydaje się w tym kontekście skóra naturalna. Jest elegancka i prestiżowa, a jednocześnie wydłuża żywotność naszego portfela.

Socialmedia

Warte uwagi

Kolorowe klosze – spraw, by Twoje lampy stały...

Kolor, kształt i materiał to czynniki, które sprawiają, że papierowe lampiony stają się coraz bardziej popularne. Jeśli przygotowuje się w wielu kolorach to mogą naprawdę sprawić...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .