Najlepsze głośniki Bluetooth z łatwym parowaniem urządzeń

Udostępnij:

Bez względu na to, czy Twoim zadaniem było zorganizowanie imprezy dla DJ'a, czy też udanie się na trasę przed wielką grą, zabranie muzyki w podróż nigdy nie było łatwiejsze dzięki wielu nowym głośnikom Bluetooth, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku w przenośnym opakowaniu. Podczas gdy przenośne głośniki istnieją od lat, modele te prowadzą pakiet z ulepszonymi funkcjami audio, dłuższą żywotnością baterii i sprawdzoną w praktyce trwałością, co czyni je niezawodnymi - i odpornymi na potłuczenia - wyborem, jeśli chodzi o odtwarzanie Twoich utworów.

Choć nie można zaprzeczyć, że w pełni domowy system audio jest zasilany (i zapewnia dźwięk przestrzenny), te bezprzewodowe głośniki dostarczają imponujących dźwięków bez konieczności przywiązania ich do jednego pomieszczenia lub gniazdka. Oznacza to, że możesz ustawić listę odtwarzania dla basenu, plaży lub kempingu bez obawy o podłączenie zasilania.

Niektóre z najpopularniejszych obecnie głośników są wyposażone w funkcje inteligentnego domu, które umożliwiają sterowanie muzyką i podłączonymi urządzeniami przy użyciu samego głosu. Co więcej: wszystkie głośniki z tej listy można łatwo sparować z innym głośnikiem, co pozwala stworzyć pomieszczenie - i dom - pełne bogatego, wciągającego i kopertującego dźwięku.

1. Amazon Echo Plus (2 Gen)

Amazon Echo dostaje dużo szumu za swoje funkcje obsługujące Alexa, ale naprawdę zasługuje na kilka kudos za swoje możliwości audio. Ta druga generacja zestawów głośnikowych Echo Plus może poszczycić się ładną modernizacją, w postaci wysokiej klasy głośników Dolby wspieranych przez neodymowy głośnik niskotonowy 3,0" (76,2 mm) i głośnik wysokotonowy 0,8" (20 mm) (dla kontrastu, podstawowy zestaw głośnikowy Echo Dot ma tylko 1,6″). Zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości dźwięku, głośniki zapewniają dźwięk wypełniający pomieszczenie w zakresie 360°, z zaskakująco wyraźnymi wysokimi tonami i mocnym, dynamicznym basem. Podczas gdy urządzenie Echo Plus można sparować z inteligentnymi urządzeniami domowymi w celu sterowania światłami, kamerami bezpieczeństwa, zamkami drzwi i innymi urządzeniami, można również sparować głośnik z drugim, aby uzyskać prawdziwy dźwięk stereo. Sterowanie odtwarzaniem muzyki w każdym pokoju lub "wpadanie" do innych pokoi w celu wygenerowania komunikatu (np. "Czas na obiad").

Alexa pozwala używać głosu do wyszukiwania utworów, artystów i list odtwarzania w bibliotece Amazon Music liczącej ponad 50 milionów utworów. (Wypróbuj darmową wersję próbną tutaj, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do Amazon Music Unlimited i cieszyć się nieograniczonymi skokami, brakiem reklam i nieograniczonym bezpłatnym odsłuchiwaniem off-line). Echo Plus jest również kompatybilny z aplikacjami Apple Music, Spotify i innymi. Zakup: 149,99 dolarów na Amazon.com.

2. Bezprzewodowy głośnik Anker Soundcore Flare Wireless Speaker

Poważny dźwięk i pokaz świateł? W tym najlepiej sprzedającym się głośniku firmy Anker, który zapewnia potężny, wielokierunkowy dźwięk w przenośnym opakowaniu, wiele się podoba. Technologia "BassUp" firmy analizuje częstotliwości w Twojej muzyce w celu wzmocnienia basu i wzmocnienia kontrastów w każdym utworze, podczas gdy podwójne przetworniki typu back-to-back zapewniają czysty, pełny zakres dźwięku.

Głośniki basenowe są idealne do wypompowywania muzyki w dzień i w nocy, a ich trwała konstrukcja wytrzymuje wstrząsy i zapobiega przedostawaniu się wody, kurzu, brudu i zanieczyszczeń. Bonus: Soundcore Flare posiada aureolę świateł LED u podstawy, która oświetla i pulsuje do rytmu Twojej muzyki. Anker dotyka go jako "całkowicie wciągające doświadczenie audiowizualne z przenośnego głośnika". Chcesz jeszcze bardziej ekspansywnego doświadczenia? Podnieś drugi głośnik Flare i podłącz dwa urządzenia przez Bluetooth w celu uzyskania dźwięku stereo, a następnie użyj dołączonej aplikacji do wyboru pomiędzy pięcioma kolorami i pięcioma wzorami oświetlenia, aby uzyskać naprawdę niestandardowy pokaz światła i dźwięku. Zakup: 59,99 dolarów na Amazon.com.

3. Przenośny głośnik Bluetooth JBL Xtreme Portable Bluetooth Speaker

Jak sama nazwa wskazuje, te popularne głośniki JBL wytrzymują nawet najbardziej ekstremalne warunki, co czyni je solidnym wyborem na wycieczki i imprezy. Odporna na rozpryskiwanie powłoka oznacza, że głośniki pozostają zasilane nawet podczas deszczu (wystarczy całkowicie uniknąć zanurzenia w wodzie), podczas gdy wytrzymała powłoka wytrzymuje wszelkie przypadkowe wstrząsy lub upadki. Pod względem osiągów, głośniki wyposażone są we wzmacniacz audio 2 x 20W oraz podwójne zewnętrzne promienniki pasywne, które zapewniają pełny, wysoki bas. Do głośnika można jednocześnie podłączyć maksymalnie trzy telefony, aby na zmianę grać w DJ-ach. Wbudowany akumulator zapewnia do 15 godzin zabawy, dzięki czemu jest to świetny przenośny głośnik, który można zabrać na imprezy, jazdę na ogonie i na plażę. Użyj aplikacji JBL Connect (pobierz ją tutaj), aby bezprzewodowo połączyć wiele głośników JBL w celu uzyskania łatwego w obsłudze "dźwięku przestrzennego". Zakup: 149,95 dolarów na JBL.com.

4. Ultimate Ears BOOM 3 Przenośny głośnik BOOM 3

Jeden z najlepiej recenzowanych głośników na rynku, Ultimate Ears BOOM 3 zapewnia wciągający, dobrze zbalansowany dźwięk z bogatymi tonami wysokimi i głębokim, dokładnym basem. Akumulator pozwala na 15 godzin bezprzewodowego słuchania, a recenzenci twierdzą, że głośniki zapewniają super solidny, 360° dźwięk bez zniekształceń i błota, które pochodzą z innych, podobnie wycenionych urządzeń. Ultimate Ears twierdzi, że BOOM 3 jest praktycznie niezniszczalny, przy użyciu tych samych materiałów, które można znaleźć w kurtkach motocyklowych i sprzęcie gaśniczym. Głośniki są również całkowicie wodoodporne, a w razie przypadkowego upuszczenia lub wciągnięcia do basenu będą unosić się na powierzchni wody.

Aplikacja Ultimate Ears służy do parowania wielu głośników w celu uzyskania dźwięku stereo. W przeciwieństwie do innych modeli z naszej listy, parowanie działa z wszystkimi generacjami rodziny BOOM i MEGABOOM, a nie tylko z najnowszą wersją. Zakup: 149,99 dolarów na Amazon.com.

5. Bose SoundLink Revolve Portable Speaker (Obrotowy głośnik przenośny)

Ten głośnik w rozmiarze tumblera firmy Bose dostarcza dużo mocy do swoich przenośnych rozmiarów, z głośnym, głośnym i realistycznym dźwiękiem. Firma Bose jest znana ze swoich osiągnięć technicznych, a głośniki te wyposażone są w super wydajny przetwornik, podwójne pasywne kaloryfery i wszechkierunkowy deflektor akustyczny, który równomiernie rozprzestrzenia dźwięk, wypełniając pomieszczenie głębokim, spójnym dźwiękiem we wszystkich kierunkach. Bateria zapewnia do 12 godzin odtwarzania na jednym naładowaniu, natomiast funkcja Bluetooth umożliwia łatwe sparowanie dwóch (lub więcej) głośników w celu uzyskania dźwięku stereo. Co nam się podoba: gładka, minimalistyczna konstrukcja jest dosłownie bezszwowa (korpus aluminiowy montowany jest bez pojedynczego szwu, gwoździa czy łącznika), a jego niewielka waga (poniżej 1,5 funta) i chwytliwa skorupa ułatwiają kontrolę lub zmianę położenia w razie potrzeby. Urządzenie Bose SoundLink Revolve posiada klasę wodoszczelności IPX4 (kilka rozprysków nie zaszkodzi, wystarczy, że uniknie się pełnego zanurzenia). Zestaw jest dostarczany z kablem USB i adapterem wtykowym. Zakup: $199.00 na Amazon.com.

6. Cavalier Maverick Bezprzewodowy inteligentny głośnik Cavalier Maverick

Ten przenośny głośnik, najwyższej klasy pod względem osiągów i rzemiosła, pochodzi od amerykańskiej marki audio Cavalier i łączy piękny wygląd z muskularną akustyką i pełnym dźwiękiem. Dwa aktywne głośniki stereo i dwa pasywne grzejniki połączone z głośnikiem stereo o mocy 20 W zapewniają bogaty, szczegółowy dźwięk, który wychwytuje nawet najbardziej subtelne nuty i bity w każdym utworze. Bateria może być odtwarzana nawet przez 10 godzin, a szykowna, okrągła podstawa pełni rolę ładowarki. Wykorzystaj wbudowane możliwości Alexa do sterowania swoimi utworami za pomocą głosu i pozwól, aby Maverick pełnił podwójną rolę inteligentnego hubu do kontrolowania innych podłączonych urządzeń, takich jak inteligentna żarówka, dzwonek do drzwi i termostat. Podoba nam się dbałość o szczegóły projektu głośnika, wykonanego z wytrzymałego przemysłowego metalu, japońskiej tkaniny akustycznej, wykończenia z prawdziwego drewna i prawdziwej skóry, która z czasem będzie pięknie patynować. Sparuj głośniki, aby zapewnić kompatybilność z wieloma pomieszczeniami i zacznij cieszyć się muzyką bez kabli i bez obaw w całym domu. Zakup: $249.99 na Amazon.com.

Socialmedia

Warte uwagi

Zalety i wady diod LED

LED (Light Emitting Diodes) to najnowszy i najbardziej ekscytujący postęp technologiczny w branży oświetleniowej, który pojawił się stosunkowo niedawno i zyskał popularność na naszym...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .