Najlepsze głośniki Bluetooth dla telefonów iPhone, iPadów i komputerów Mac

Udostępnij:

Głośniki Bluetooth to jeden z najlepszych sposobów słuchania ulubionych melodii, podcastów i innych dźwięków wszędzie tam, gdzie jesteś. Tak długo, jak długo Twój iPhone, iPad lub Mac jest w pobliżu, Twoja muzyka może zabrzmieć głośno i dumnie. Na rynku jest mnóstwo opcji, ale Ultimate Ears Boom 3 lśni ponad większością konkurencji, oferując wyjątkowe osiągi w zakresie przenośności, jakości dźwięku i ceny!

Najlepiej ogólnie rzecz biorąc: Ultimate Ears Boom 3

Zabranie Boom 3 na następną imprezę bilardową nie stanowi problemu. Posiada wysoką wodoodporność, pozwalającą na zanurzenie w wodzie na głębokość 3 stóp przez 30 minut. Jest również chroniony przed brudem i błotem, ale można ręcznie umyć głośnik ciepłą, mydlaną wodą na wypadek, gdyby zrobił się bałagan. Dodatkowo, jeśli naprawdę chcesz, aby Boom 3 pasował do jego onomatopeicznej nazwy, masz możliwość skonfigurowania innego (lub do 150 głośników Boom), aby stworzyć parę stereo i naprawdę podnieść dach!

Najlepszy konfigurowalny dźwięk: Marshall Stanmore II

Marshall Stanmore II ma rocznik wygląda, że kocham, dzięki czemu wygląda jak stary lampowy wzmacniacz gitarowy. Mimo że jest wystarczająco mały, aby można go było przenosić, nie jest szczególnie wytrzymały i nie jest wodoodporny. Więc, jeśli masz zamiar podróżować z nim, zrób to ostrożnie.

Tam, gdzie Marshall Stanmore II naprawdę świeci, jest możliwość dostosowania. Gałki na górze głośnika pozwalają na dostosowanie tonów niskich i wysokich do własnych upodobań, a fantastyczna aplikacja towarzyszka, którą można uzyskać dla telefonu, ma 5-pasmowy korektor. Pozwala to na wykorzystanie Marshalla Stanmore'a II dla szerokiej gamy muzyki i sprawia, że jest ona świetna dla ludzi, którzy lubią swój dźwięk w szczególny sposób.

Najlepsza żywotność baterii: Fugoo Tough

Jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki tak długo, jak to możliwe, Fugoo Tough zapewnia zdumiewający, 40-godzinny czas pracy na baterii, dzięki czemu możesz utrzymać imprezę w ruchu. Ponadto jakość dźwięku jest bardzo dobra, jednak nawet przy szczytowej głośności jest nieco cichsza niż w przypadku innych głośników Bluetooth. Fugoo Tough ma sześć przetworników, które są rozmieszczone po wszystkich czterech stronach, zapewniając czysty i dobrze zbalansowany dźwięk 360 stopni. Nieważne gdzie go umieścisz, będziesz mógł usłyszeć muzykę.

Najlepszy mówca ds. budżetu: Anker SoundCore 2

Anker prowadzi pakiet, jeśli chodzi o niedrogie akcesoria i ma do wyboru cztery tanie głośniki. "Tanie" nie oznacza tutaj "śmieci"; są to dobrze skonstruowane produkty, które wytrzymają codzienne użytkowanie. Najlepszym głośnikiem dla większości osób będzie standardowy Anker SoundCore 2. Jest to kompaktowy głośnik, który oferuje 24 godziny pracy na baterii, 12 watów dźwięku i zaskakująco dobry bas dla tego rozmiaru.

Najlepszy głośnik Premium: Bose SoundLink Revolve+

Firma Bose zawsze koncentrowała się na doskonałej jakości dźwięku w swoich głośnikach i słuchawkach. Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki bezpośrednio z iPhone'a przez wejście AUX, czy wysyłasz dźwięk bezprzewodowo przez Bluetooth, jakość dźwięku SoundLink Revovle+ jest nieskazitelna. Wygodny uchwyt do przenoszenia sprawia, że jego prawie 2-funtowa waga jest o wiele łatwiejsza w obsłudze. Dodatkowo, jest zbudowany jak zbiornik, więc nie musisz go nosić przy sobie. Dodatkowo Soundlink jest kompatybilny z Siri i Google Assistant.

Socialmedia

Warte uwagi

Jak wybrać najlepszy gramofon?

Woziłem ciężką skrzynię płyt w całym kraju od domu do domu przez ponad dwie dekady. Dlaczego? Ponieważ cenię sobie ciepło i szczegółowość klasycznych albumów, które zbierałem...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .