Najlepsze głośniki bezprzewodowe 2019: wspaniałe głośniki wi-fi

Udostępnij:

Najlepsze głośniki bezprzewodowe Najlepsze głośniki bezprzewodowe Przewodnik zakupu: Witamy na targach What Hi-Fi?, w których zaprezentowano najlepsze głośniki bezprzewodowe, jakie można kupić w 2019 roku.

Kategoria głośników bezprzewodowych to szybko rozwijający się gatunek. Jeśli chcesz tylko coś do wydmuchiwania melodii w kuchni, istnieją przyzwoite modele za niewielkie pieniądze. Jeśli jednak, jesteś po coś z nieco bardziej uniwersalne i mają nieco bardziej elastyczny budżet, można uzyskać cały szereg funkcji plus lepszy dźwięk dla marginalnie (lub znacznie) więcej wydatków. 

Coraz częściej głośniki bezprzewodowe mogą pochwalić się również inteligentnymi umiejętnościami, z asystentami głosowymi, takimi jak Amazon's Alexa i Google Assistant wypieczonymi na dobre. Oznacza to, że będą na Twoje zawołanie, jeśli chodzi o zakupy, prognozę pogody lub przejęcie kontroli nad inteligentnymi urządzeniami domowymi, takimi jak światła i termostat. 

Niezależnie od twoich potrzeb, mamy dla ciebie wspaniałą rekomendację. A z kilkoma Hi-Fi? 2019 Posiadacze nagród na tej liście, to doskonały czas na sprawdzanie okazji.

1. Naim Mu-so Qb 2. generacji

Wystarczy kilka poprawek, by stworzyć wspaniałą drugą wersję.

W What Hi-Fi?, dobrze znamy wartość poprawek. Jednak i tak było to dla nas zaskoczeniem, gdy po raz pierwszy usłyszeliśmy o głośniku bezprzewodowym Mu-so Qb drugiej generacji, wykonanym przez Naima. Poprzednia iteracja była świetna, zdobywając pięć gwiazdek, gdy była po raz pierwszy recenzowana. Ta wersja jest jednak naprawdę fenomenalna. 

Teraz możesz wybierać pomiędzy kratką z oliwek, terakoty lub pawiu obok standardowej czerni, ale najlepsze poprawki Naim poszły znacznie głębiej. Zdejmij kolorową maskownicę, na którą poszedłeś, a otrzymasz nagrodę w postaci ulepszonych i zoptymalizowanych jednostek napędów średniotonowych i basowych, a wszystkie będą zasilane łącznie przez 300W wzmocnienia. 

Osłabiając swoje pudełkowe wymiary z punchy bas wraz z błyszczącymi i bogatymi tonami w różnych częstotliwościach, Mu-so Qb 2nd Generation zdobyła nasz 2019 What Hi-Fi? Nagroda dla najlepszego głośnika bezprzewodowego do użytku domowego powyżej 500 funtów. 

2. Bowers & Wilkins Formation Wedge

Ten bezprzewodowy głośnik przewyższa konkurencję o pewną odległość.

Tak, jest drogie, ale B&W Formation Wedge oferuje rodzaj szczegółowego, wyważonego, spójnego dźwięku, którego nie można zignorować - czyniąc z niego lidera klasy w swojej kategorii. Oferując odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości i częstotliwości 24-bit/96 kHz oraz autorski system siatki firmy B&W dla praktycznie niewidocznej mikrosekundy pomiędzy głośnikami, gdy są używane z innymi produktami Formation (takimi jak Duo Formation, poniżej), Wedge pozostawia konkurencję o kurz. 

Jego wygląd może powodować podziały i trzeba będzie rozważyć zainwestowanie w abonament Roon, aby uzyskać go w najlepszym wydaniu, ale nawet jeśli całkowicie zapomnisz o Roonie, jest to doskonały samodzielny wykonawca. 

3. Dynaudio Music 5

Doskonała jakość dźwięku z charakterystycznego głośnika

Dynaudio Music 5 jest drugim co do wielkości głośnikiem jednopudełkowym w inauguracyjnej, czteroczęściowej serii Music firmy. Kochać lub nienawidzić tego, jak to wygląda (myśleć ogromne rubiny w stylu Indiany Jones lub obiekty w abstrakcyjnej komnacie w Inside Out Pixar) nie możemy pomóc, ale możemy być przekonani, jak brzmi Dynaudio Music 5. Dynaudio Music 5 to potężna propozycja, ale taka, która wciąż pokazuje, że dźwięk jest niezbędny, by utrzymać porządek. Podczas gdy nagrodzona nagrodą Naim (powyżej) tylko obrzeże ją dla subtelności i nieco żywszego brzmienia, nie ma w niej zbyt wiele - a Dynaudio Music 5 może pochwalić się wyższością w inny sposób. W większym pomieszczeniu może pochwalić się lepszą wagą, wagą i autorytetem. Oferuje również coś gładkiego, bogatego w detale, wyrafinowanego i wyraźnie słyszalnego - dźwięk, który będzie pasował do wielu gustów. 

W zależności od wielkości pomieszczenia i wymagań, Dynaudio Music 5 zapewnia lepszą - i łatwiejszą do zaadaptowania - wydajność stołu.

4. Opłata JBL 4

Głośnik Bluetooth, który na poważnie podchodzi do dźwięku, jest zabawny i bąbelkowy.

Po całkowitym naładowaniu, dostaniesz potężne 20 godzin odtwarzania od tego małego pięciogwiazdkowego wykonawcy. Fakt, że naprawdę podoba nam się JBL Charge 4 nie powinien dziwić tych, którzy czytają naszą recenzję Charge 3. JBL dostroił dźwięk w tej ostatniej iteracji, aby zadowolić nawet bardziej wybredne uszy, a pojemność baterii wzrosła. Nie możemy racjonalnie prosić o więcej za tę cenę. Oczywiście w głośniku tej wielkości jest granica basu, ale niski koniec jest gustowny - i nadal jest mnóstwo ponczu. 

5. Audio Pro Addon C10

Kolejny lider klasy z firmy na rolce.

Audio Pro jest obecnie jednym z najlepszych głośników Bluetooth na rynku, a Addon C10 jest kolejnym imponującym nagradzanym modelem. Łączność jest jedną z najdokładniejszych, jakich można oczekiwać za pieniądze, z interfejsami wi-fi, Bluetooth i AirPlay, a także wejściami aux i RCA. Posiada wszystkie główne usługi strumieniowej transmisji muzyki, w tym Spotify, Tidal i Qobuz. Addon C10 brzmi dużo i śmiało, ale jest w stanie uchwycić subtelniejsze, bardziej niuanse utworów, ponieważ wypala duże liczby bassy. Każdy centymetr w 2019 r. Jaki Hi-Fi? Zwycięzca nagrody.

6. Bowers & Wilkins Duo Formacja Duo

Wspaniale wykonane, zaawansowane głośniki bezprzewodowe

Nie są tanie i estetyczne nie spodobają się wszystkim, ale jeśli chcesz bezprzewodowej pary stojaków, że nic nie jest teraz bliskie pod względem dźwięku, właśnie je znalazłeś. Duo to zabójczo precyzyjne głośniki o doskonałej czystości i wydajności, które sprawiają, że chcesz wykopać melodię po melodii tylko po to, by usłyszeć, co mogą zrobić. 

Zestaw funkcji multiroom, choć nie jest idealny (do obsługi każdej funkcji wolelibyśmy jedną aplikację), jest więcej niż nadrabiają doskonałe osiągi audio. 

Socialmedia

Warte uwagi

Jaką walizkę zabrać na podróż?

Jaka powinna być dobra walizka – takie pytanie dość często będzie się pojawiać. Jednak wybór takiej walizki nie będzie prosty. W praktyce może to być dość trudne. Jak więc ten...

Nagłówek html

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adi ising elit sed diam nonummy nibh euismodti ncidunt utlaoreet dolore magna aliquam er autem vel eum iriure dolor ind .